top of page
Szukaj
  • biuro0755

Jak zadbać o zdrowie w okresie przeziębień


Jesień, to najczęstszy okres przeziębień. Katar, kaszel czy temperatura, to pierwsze symptomy sezonowej grypy. W tak trudnym okresie pandemii, lepiej chronić się przed jakimikolwiek infekcjami, aby nie być zmuszonym do problematycznej w obecnym czasie konsultacji i opieki lekarskiej.

Po pierwsze ruch. Postaraj się przynajmniej dwa razy dziennie wyjść na spacer. Nie musi być to uprawianie sportu, ale zwykły spacer po lesie czy plaży, który potrafi zdziałać cuda, zarówno w ujęciu zdrowia fizycznego jak i psychicznego. Jeśli masz możliwość skorzystaj z organizowanych przez nas ćwiczeń w grupach 5 osobowych na kręgosłup czy rozciągających. Zarezerwuj termin w naszym MEDI Spa.

Po drugie witaminy. Korzystaj z naturalnych suplementów diety w postaci soków owoców-warzywnych czy herbatek z imbirem, miodem i cytryną. W zimne wieczory będzie jak znalazł.

Po trzecie, przebywając stacjonarnie czy zdalnie w pracy znajdź 5 minut na wykonanie paru prostych ćwiczeń, skłonów czy wymachów rąk. Będzie to zbawienne dla twojego kręgosłupa.

Jeśli potrafisz, wykonaj ćwiczenia oddechowe.

Życzymy zdrowia!3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page